UUS KUUSPEA TERVITAB SIND!

Viimased augustikuuööd on möödunud, avaaktus(ed) läbi, matrikkel käes, kontsad kapis ja lipsud lõdvaks lastud, suured ootused ning lootused – Sa oled nüüd verivärske psühholoogiatudeng või lihtsalt psühholoogiamaastiku huviline!

Vahel Sa vajad rutiinsele loengusistumisele ja poole ööni eksamiteks valmistumisele midagi ergutavat ja edasiviivat – selleks on Sul võimalus lüüa kaasa EPSÜ tegemistes ja ettevõtmistes: laiendada oma silmaringi psühholoogiamaastikul; suhelda nii meie ülikoolide kui ka teiste maade psühholoogiatudengitega, arendades ning luues nendega koostöö- ja sõprussuhteid; kogeda lahendus.net-is nõustamist ja olla toeks abivajavatele noortele; luua paremaid psühholoogia õppimisvõimalusi Eestis; anda oma panus teadustöödesse; osaleda igal aastal toimuval kevadkoolis, kus idüllilise paiga tõttu saab rohkesti mõtlemisainet; vändata koos teistega Eesti maan- ja kruusateid mööda EPSÜ rattaretke(de)l; käia koolitustel, seminaridel, konverentsidel, võimalusi on palju, tuleb haarata nendest!

Igaühe jaoks leidub midagi, millesse anda oma jõud, vaev ja pingutus(ed) ning seejärel kõik koos lõõgastuda. Näita ennast meile!

P.S. Uus kuuspea tervitab kirglikult ka endisi kuuspealasi, kutsub neid kohusetruult kõigist üritustest osa võtma ja oma vettpidavaid näpunäited ning soovitusi jagama!

Categories: vanasait

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder