Järgmine Psühhoneljapäev Tallinnas toimub 15.10.2020 algusega kl 18.00. Rohkem informatsiooni leiad siit.

EPSÜ pere korraldab liikmetele ja teistele psühholoogiatudengitele mitmeid erinevaid koosviibimisi ja väljasõite, mis annavad võimaluse oma silmapiiri laiendada ja mõttekaaslasi leida.

EPSÜ-REPSÜ

EPSÜ-REPSÜ on juba 2008. aastast alates korraldatud  tutvumisüritus eelkõige psühholoogia erialal õppivatele

rebastele. REPSÜ põhieesimärk on Tartu ja Tallinna psühholoogiatudengeid omavahel tutvustada ning ette valmistada erialaseks koostööks.

Suvekool

Suvekool (varasemalt kevadkool) on iga-aastane EPSÜ suurüritus, kus vahetavad mõtteid psühholoogiatudengid ja -huvilised Eestist ja ka välismaalt. Suvekooli loengute ja töötubade jaoks valitakse aktuaalne ja läbiv teema, millega osalejad aktiivselt tegelevad. Suvekooli töötubadest ja kohvilaudadest on välja kasvanud tänaseks edukad ettevõtmised nagu Psühhobuss ja Lahendus.net.

Psühhopäevad

Psühhopäevad on üritustesari, mida korraldatakse nii Tartus (Psühhoneljapäevad) kui ka Tallinnas (Psühhoesmaspäevad). Psühhopäevadele kutsutakse külla eriala eksperte, kes on otseselt kui ka kaudselt seotud psühholoogiaga. Näiteks on meil külas käinud leinanõustaja, kunstiterapeut, kaitseväepsühholoog jpt.

Elust Enesest

Elust enesest tutvustab psühholoogiatudengitele paiku, kuhu iga päev ei satu. Ühiselt külastati näiteks Tartu vanglat ning TÜ kliinikumi unehäirete keskust. Igat ekskursiooni juhendab mõni kohalik asjatundja, kes vastab rõõmuga kõikidele teemakohastele küsimustele.

 NPSC ehk Nordic Psychology Students Conference

NPSC on põhjamaade psühholoogiatudengeid ühendav konverents, mis toimub igal aastal erinevas riigis. Aastal 2017 korraldas NPS konverentsi Eesti ja valis oma teemaks psühholoogia tuleviku ehk Future of Psychology. Konverents toimus Tallinna vanalinnas Tudengimajas.

EFPSA kongress

EFPSA ehk European Federation of Psychology Students’ Associations on multikultuurne Euroopa psühholoogiatudengite ühendusi siduv organisatsioon. Erialase koostöö soodustamiseks loob EPSÜ Eesti psühholoogiahuvilistele võimalusi EFPSA korraldatud üritustest osa võtta. Neist kõige suurem on EFPSA kongress, mis toimub igal aastal erinevas riigis ja pakub tudengitele töötube, loenguid, tutvumisüritusi ja väljasõite.

Infovahetus

EPSÜ vahendab informatsiooni oma liikmetele Facebooki grupi, Facebooki lehekülje. Google Drive ja e-postilisti kaudu.  Meie e-postilistiga saad liituda SIIN.