IMG_7160JUHATUSE TEGEMISED

Augustis  täienes EPSÜ juhatus kahe liikme võrra. Uuenenud koosseisuga oleme teinud septembrikuu algusest viis juhatuse koosolekut, kus oleme arutanud EPSÜ eesmärke, visiooni, missiooni, väärtusi ja teise olulisi aspekte, mis määratlevad meie organisatsiooni ja selle tegutsemisviise. Oleme vaadanud minevikku, olevikku ning valmistunud tulevikuks.

 EPSÜ võeti suvel OLE ROHKEM arenguprogrammi, mille avapauk oli septembri alguses. Esimesel kohtumisel Tartus viidi läbi kahepäevane baaskoolitus, kus õpetati organisatsiooni strateegilist planeerimist kui ka koosolekute juhatamist. Samuti määrati sel kohtumisel EPSÜle mentor, kelleks on üliõpilasaktivist Martin A. Noorkõiv.

Mida on teinud iga juhatuse liige?

Pea Annika: “Sel sügisel ristiti traditsioonide kohaselt rebased- Kusjuures käisime isegi koos kinos. Lisaks tõmbasime käima Tallinnas Psühhoesmaspäevad ja filmiõhtud. Lisaks OLE ROHKEMa erinevatele üritustele olen koostööd arutanud EAÜSiga ning Skype’i vahendusel tutvunud teiste EFPSA liikmesorganisatsioonide presidentidega. Kinnitan, et ootamas on veel palju erinevaid ja põnevaid üritusi!

Teopea Kadri: “Pärast suurejoonelist Suvekooli alustamise EPSÜ-REPSÜ korraldamisega. Pidu oli hariv, kasulik ja inimesi lähendav. Kui üks üritus sai läbi, hakkas teopeale kohaselt järgmiste ürituste korraldamine: Psühhoos Tartus ning EPSÜ 24 (!!!) sünnipäev.

Rahapea Ethel: “Rahapea on mänginud Exceliga ja eelarveid tootnud, silma peal hoidnud liikmemaksudel ja toetustel, arveid koostanud ning toginud targemaid majandusaasta aruanne maagiliseks valmimiseks. Sotsiaalsemast küljest olen üritanud nõu ja jõuga toeks olla Tartus Psühhoneljapäevade toimumisele ning tõmmanud käima Nõustamisringi. Kindlasti ei saa unustada meie juhatuse mitme tunniseid koosolekuid ja tohutuid enesearendamisi OLE ROHKEM üritustel.

Europea Madis: “Europea võttis ette naabruskonna psühholoogiatudengite ühendused ning peilis välja sobivaima aja, et korraldada järgmine Nordic Psychology Students Conference. Selleks sai 10.-12. veebruar 2017. Samuti külastasin Tartus Ühiskonnateaduste Üliõpilaste Ühenduse (ÜÜÜ) esimest ja teist koosolekut, et hinnata seda, kas ja kui palju EPSÜ peaks antud teemades kaasa arvama. Esialgu jäime äraootavale seisukohale, kuna ühiskonnateaduste hetkeolukorra parandamiseks pandi lauale nii vähem kui rohkem radikaalseid ideid.

Sulepea Gerttu: “Suur osa ajast on läinud EPSÜ sotsiaalmeedia ja digiinfovahetuse loomisele ja taastamisele. Viimaste kuudega elustasin e-postilistid, Facebooki lehekülje ja täiendasin kodulehekülge. Samuti olen alustanud EFPSA Kongressi jaoks raha sebimiga ja muidugi võtnud vastu liikmeid, keda saaksime kongressile  saata.”

 

TOIMUNUD SÜNDMUSED

Septembrikuu lõpus toimus iga-aastane legendaarne EPSÜ-REPSÜ, kus said kokku Tartu kui ka Tallinna psühhotudengid. EPSÜ-REPSÜl oli teadmiste hankimine kombineeritud lõbuga. Kõigil kohalolijatel oli võimalus osaleda töötubades, mida viisid läbi psühhotudengid või meie eriala vilistlased. Kuuldavasti oldi üritusega väga rahul ja nõutakse järgmisel aastal uut! Omalt poolt soovime tänada töötubade läbiviijaid (Ares, Madis, Jan, Erlend, Valeri, Siiri, Karl, Julius, Elisabeth, Kadi, Sille), korraldusliku poole abilisi (Jan, Ares, Liisa, Ekke ja Piiri, Ethel ja Annika) ning otseloomulikult kõiki osalejaid.

74a9cc28-3511-4df5-9cf4-652619380372

Nii Tartu kui ka Tallinna tudengid on olnud tublid ning teinud algust psühhopäevadega ja filmiõhtutega. Tartus käis Psühhoneljapäeval külas Richard Naar, Talis Bachmann, Sven Müller ja Martin Kolnes. Tallinnas toimus filmiõhtu Kai-Reet Tennesega ja Psühhoesmaspäev Grete Arroga. Kusjuures korraldajad kinnitavad, et tulevad psühhopäevad saavad olema huvitavad!

Meie Rahapea Ethel on käivitanud Tartus nõustamisringi, kus on kombineeritud põnevad aruteluringid ja nõustamisoskuste treening. Kohtumised toimuvad korra kuus.
PS! Erinevatest sündmustest jagame informatsiooni meie Facebooki ja veebileheküljel.

 

KUIDAS SAAME ÜKSTEIST AIDATA?

Kui tunned, et soovid ennast arendada, saada uusi kogemusi ja sõpru, siis saame Sulle pakkuda väljundit! Hetkel otsime abikäsi Talvekooli, Tartus Psühhoneljapäevade ja Nordic Psychology Students konverentsi korraldamisega. Alati on teretulnud uued sündmused, mida ennist pole veel tehtud. Kui Sul on idee, siis võta meiega julgesti ühendust!

Kusjuures, vajame ka abikäsi, kes aitaksid lahendada meie kodulehekülje segadust. Kui Sulle ütlevad midagi märksõnad WordPress, FTP ja ükski-parool-ei-tööta, siis võta meiega ühendust!

Kui Sul on mõni mure või idee, siis võta meiega julgesti ühendust. EPSÜ perekond on Sulle võimalusel toeks nii jõu kui ka nõuga. Meie ümber palju inimesi erinevate teadmistega!

 

OLULISED KUUPÄEVAD
19. november – EPSÜ sünnipäev Tallinnas. Lisainformatsioon asub siin: https://www.facebook.com/events/1724941907826029/
21. november – Psühhoesmapäev: inimene diagnoosi taga. Lisainformatsioon asub siin.
07. detsember – EFPSA Day. *
xx. jaanuar – Talvekool Tartus. *
10.-12. veebruar – Nordic Psychology Students Conference Tallinna Tudengimajas. *
23.-30. aprill – EFPSA Kongress Aserbaidžaanis. *
* Lisainformatsioon lisatakse jooksvalt veebilehele, Facebooki ja e-postilistidesse.

EPSÜ tegemistega saad kursis olla, kui jälgid meie Facebooki lehte ja gruppi, kalendrit, veebilehte ja Google Drive.

 

EPSÜGA LIITUMINE

Kui Sina või Sinu sõber pole veel EPSÜ liige, siis võtke teadmiseks, et olete meie hulka oodatud!

Meie perekond on toetav ehk kui Sul on mõni idee või kindel projekt, millega tahad abi või mida soovid hakata EPSÜ alt korraldama, siis võta meiega ühendust. Võimalusel aitame Sind jõu ja nõuga. Ideid me ei tapa!

EPSÜ perekonnas olemisel on mitmeid hüvedaga saad tutvuda koduleheküljel. Kui tunned juba, et soovid olla osa EPSÜ perekonnast, siis täida ankeet ja me võtame Sinuga peagi ühendust.

Meie liikmete ja Hallpeade nimekirja leiad SIIT.

Selleks korraks tõmbame otsad kokku. Näeme ja suhtleme peagi

 

PSMeie e-postilistiga saad liituda SIIN.

Categories: Uudised