Millega sa EPSÜ-s peamiselt tegelesid? Mis olid su ülesanded?

Peamiselt tuletasin juhatuse liikmetele kuupäevi meelde. Vastutasin organisatsiooni strateegilise arengu eest ja lahendasin erinevaid esilekerkivaid probleeme. Tegelikult tegi kogu juhatus mu töö nõnda lihtsaks, et sain paljuski keskenduda lihtsalt sellele, et kogu aeg miskit kuskil toimuks. 

 

Miks peaks/ei peaks EPSÜ juhatusse kandideerima?

Kui ma psühholoogia eriala õppima asusin, lubasin endale, et ei jäta ühtegi võimalust kasutamata ja nii ma EPSÜ-sse kandideerisin. EPSÜ pakub võimalust mõista laiemalt vaimse tervise ja psühholoogia huvikaitsest tulenevaid probleeme ning ise midagi ära teha. Kui sulle jääb ainult teooriate õppimisest väheks, siis on EPSÜ sulle mõeldud. Samuti kui soovid lahendada keerulisi ja raskeid ülesandeid inimestega, kes on kihvtid, andekad ja ääretult lõbusad, siis on sinu hõim EPSÜ-s. 

 

Milline on kõige meeldejäävam seik juhatuse tööst?

Kõige meeldejäävamad seigad on koosolekud, mis tihti on veninud tunni asemel hoopis neljatunniseks, sest nalja jagub kauemaks. Hetkel tagasi mõeldes on kõiki tegemisi saatnud soojus, siirus ja naerunäod. Selle tõttu on iga seik meeldejääv.

 

Suurim õppetund

Lase inimestel teha oma asja, sinu viis pole ilmtingimata kõige õigem. Samuti juhatuse esinaise töö ei tähenda, et sa tead kõige paremini, see tähendab, et kui tekib probleem, siis sina oled seal, et seda lahendada. Ära karda vastutust, sest tavaliselt läheb kõik hästi. Vabandada on lihtsam kui luba küsida.