7.-8. juunil kogunesid psühholoogiatudengid Oxforelli puhkekeskuses, kus toimus iga-aastane EPSÜ suursündmus Kevadkool, mille teemaks oli seekord “AJU”.
Sellel teemal olid kutsutud rääkima neurokirurg Toomas Asser, kes arutles aju süvastimulatsiooni üle, neuroteadlane Ilja Kuzovkin, kes tutvustas arvutusliku neuroteaduse telgitaguseid ning kunstiterapeut Eha Rüütel, kes rääkis loovteraapiast ja seejuures sai panna ka oma loovuse proovile. Lisaks tegi ägeda show Psühhobuss, kuulsime EFPSA võimalustest ja tegemistest, soovijad said katsetada põnevaid ajuvidinaid (näiteks seda, kelle mõttejõud on tugevam või mis tunne on lennata) ning muidugi lõimuda basseini ääres ja panna proovile saunaruumi mahutusvõime. Suured tänud kõigile osalejatele ja esinejatele! Ettekannete slaididega saab tutvuda siin ja pilte Kevadkoolist näeb siit  ja siit (aitäh Gerttu ja Arno!).

EPSÜ aasta üldkoosolekul Suurel Kärajal sai valitud ka uus juhatus. Suur rõõm on teatada, et uude, 2014/2015 aasta EPSÜ Seitsepeasse, kuuluvad: Mari Naudi (Pea), Helena Eidast (Abipea), Triin Metshein (Teopea), Rauno Rallmann (Rahapea), Saara Ojam (Sulepea), Emily Rosenberg (Nõupea) ja Liisa Koppel (Europea). Revisjonikomisjoni liikmeteks valiti Kaisa Hunt, Taavi Kivisik ja Agne Põlder.

Pildil 2013/2014 ja 2014/2015. aasta juhatused

Rohkelt inspiratsiooni, motivatsiooni ja jaksu uuele juhatusele!