Uus kooliaasta on alanud. See tähendab omakorda värskeid eesmärke ja motivatsiooni. Olgu see sinu esimene või mitmes aasta loengut kuulates. EPSÜ jaoks tähendab uus aasta vahetunud juhatust ja värskeid liikmeid. Kui ka sina oled mõelnud, et meie tegemised on huvitavad, aga vajad veel informatsiooni, siis loodan, et saan sind järgneva postitusega veenda.

Uued tutvused ja lahe seltskond

Nagu iga tudengiorganisatsiooniga tuleb ka EPSÜ-ga kaasa tohutult palju lahedaid inimesi. Liikmed on pärit erinevatelt elualadelt ja ülikoolidest. See võimaldab leida uusi sõpru ja piiluda teiste tudengite igapäevaellu. Iga EPSÜ liige mõistab head Freudi ema. See on suur pluss, sest sageli väljaspool EPSÜ-t neile järgnevat naerupahvakat ei tule. Ehk saad jagada ja arutada teadmisi, mida muidu pole võimalik erialase keelebarjääri pärast teha.

Nõu ja jõudu

Kuigi septembriga kaasneb meeldiv kogus motivatsiooni võib asi kiirelt eksamisessiooni ajal muutuda. Selleks, et edukalt lõpuni vedada aitab sõprade tugi. Täpselt seda EPSÜ liikmed üksteisele pakuvad. Kui on vaja koos edasiminekute üle rõõmustada või ebaedu korral panna paika uus tegevusplaan, oleme olemas. Või on sul vaja hoopis teada, kus kooli sööklas on maitsvamad toidud või kedagi, kes Suvekooli sõites rongis kohta hoiaks. EPSÜ aitab!

Üritused

Üritused on EPSÜ üheks tähtsaks alustalaks. Olgu selleks, kas esmapäeviti või neljapäeviti väljaspool õppekava ennast harides või lihtsalt meeldivalt aega veetes. Peale selle on sul organisatsiooni liikmena alati võimalus kaasa lüüa. Näiteks kui tahaksid proovida kätt sündmuste turundamises või tunned, et sul on põnev inimene, keda võiks rääkima kutsuda, siis EPSÜ annab sulle võimaluse. Kui mõtled, et päris üksi veel ei julge või ei taha, ära muretse! Tule ja teeme koos!

Soodustused ja eelised

Kaastudengitena teame, et rahaplaneerimine ja säästmine on ülikooli ajal olulisel kohal. Ka EPSÜ on sellega arvestanud. Liikmetena saab üritustele, kus EPSÜ kaasa lööb soodsamalt. Samuti on sündmusi, mis on mõeldud ainult EPSÜ liikmetele. Ikka selleks, et koolist veidi puhata ja leida uut inspiratsiooni.


Loodan, et sain sind pisut veenda, et sa meie toreda perega liituksid. Ikka selleks, et koos veidi paremad olla ja nautida ülikooli elu täiel rinnal. Kui sulle jäi siiski midagi segaseks või tahaksid hoopis nõu saada, siis võta meiega ühendust! Selleks kirjuta meile Facebookis, või saada hoopis meil. Seniks aga edukat uut aastat ja näeme juba varsti EPSÜ-REPSÜL (hoia meie FB-l silma peal, et varsti informatsiooni saada).

Anna Leena

EPSÜ Sulepea