EPSÜ perekond koosneb meie juhatusest, revisjonikomisjonist, liikmetest ja Hallpeadest. Oma perekonna suhtes oleme paindlikud – kui saad aita nõu ja jõuga, kuid saame aru neist olukordadest, mil pigem otsustad aidata rahalise panusega.

Meie perekond on toetav ehk kui Sul on mõni idee või kindel projekt, millega tahad abi või mida soovid hakata EPSÜ alt korraldama, siis võta meiega ühendust. Võimalusel aitame Sind jõu ja nõuga. Ideid me ei tapa!

EPSÜ perekonnas olemisel on mitmeid hüvesid:

  • EPSÜ Facebooki grupis olles on Sul ligipääs mitmesugusele psühholoogiat puudutavale infole – sealt käib läbi diskussioone, tööpakkumisi, pakkumisi enesearenduseks nii Eestis kui välismaal.
  • EPSÜ on rahvusvaheline! Olles EPSÜ liige, on Sul võimalik osaleda näiteks EFPSA Kongressil, mis toimub iga aasta erinevates maades. Või minna hoopis Nordic Psychology Students’ Conference’ile, mis näiteks 2017. aastal leidis aset Tallinnas.
  • EPSÜ liige olles Sa ka näed, missugune tegelikult on see ala, mida õpid, võttes osa erinevatest üritustest, mis on lisaks veel EPSÜkatele soodushinnaga või täiesti tasuta.
  • EPSÜ liikmeks olemist saab kirja panna enda CV-sse. Tegeledes vabal ajal millegi kasulikuga, on võimalus Sul  näidata end tulevastele tööandjatele kui aktiivse ning mitmel rindel tegutseva inimesena.

Liikmed


EPSÜ liikmeks võivad astuda kõik Eesti psühholoogia eriala üliõpilased ning kõrvalainena psühholoogiat õppivad tudengid, kui nende kandidatuur on juhatuse poolt heaks kiidetud ja nad järgivad põhikirja ja kodukorda. Liikmemaks on 20€ aastas.

Miks küsime liikmemaksu? Liikmemaksu tasumine võimaldab olla ametlik EPSÜ liige, mis annab mitmeid eeliseid. See annab võimaluse osaleda EFPSA sündmustelt, saada EPSÜ piletiga sündmustelt soodust ja osaleda ainult liikmetele mõeldud sündmustel ja erihinnaga erialastel koolitustel.

Huvi korral täida ANKEET ning me võtame sinuga ühendust.

Hallpead


Hallpea on psühholoogia kraadiõppe* lõpetanud EPSÜ liige, kes:

  • on varem olnud ühe aasta juhatuses ja/või aktiivne EPSÜ tegevuses (tegev EFPSAs, käinud mõnel üliõpilasvahetusel ja/või aidanud korralda üliõpilasvahetust; aidanud korraldada EPSÜ üritusi);
  • on esitanud juhatusele vabas vormis Hallpea avalduse või täitnud ANKEEDI;
  • toetab EPSÜt vähemalt üks kord aastas (nõu, jõu või rahaga).

EPSÜ juhatus otsustab Hallpea staatuse andmise üle. Hallpeal puudub hääleõigus üldkoosolekul.

* Kraadiõppe ehk  bakalaureuse-, magistri- või doktorikraadiõpe.