EPSÜ-REPSÜ tuleb taas! 

Toimub iga-aastane legendaarne pidu täiesti salajases kohas nimega X, kuhu tulevad kokku KÕIK nii Tallinna kui Tartu psühhorebased ning vanemate kursuste esindajad, kes repsüsid (=rebaseid) uudistava pilguga “analüüsima” tulevad.

Mis toimub?
Saame salapärases kohas kokku ning tutvume ja sotsialiseerume. Õhtu jooksul toimub hunnik töötubasid (2×45 min), mille jooksul saate nii põnevaid kasulikke teadmisi, kui tutvuda nii Tartu kui Tallinna kaasvõitlejatega. Veedame mõnusalt aega, sööme, joome, jammime kapis või mängime päiksetõusuni mafiat – u name it.

PS! Tahame sel aastal EPSÜ-REPSÜ-l korrata eelmisel aastal toiminud töötubade mudelit. Sel korral on kahte tüüpe töötube: tõsisemad/informatiivsemad ja lõbusamad, mis on pigem suunatud motivatsioonile ja seltskonna nautimisele. Kui soovid saada meeldejääva kogemuse osaks kui töötoa korraldajana, siis võta ühendustepsy.org@gmail.com!

Kuhu ja millal tulla?
– Tallinnlased kogunevad 23. sept Balti jaama Selveri ees kell 17:40. Kui kohta või kaaspsühhsid üles ei leia, siis teie kõnesid ootab Kristi Kallas: 56824340
– Tartlased kogunevad 23. sept Tartu rongijaama ees kell 16:45. Kui jaama või kaaspsühhosid üles ei leia (või dokument jäi maha ja kuri poetädi alksi ei müü), siis tuutor Piiri ootab teie kõnesid numbril 5028230.

Osalustasu?
Osalustasu katab ära kogu majutuse, transpordi, kasulikud-lahedad töötoad ja kogu ürituse sisu.
Rebastele ja EPSÜ-katele – 8€
Kõikidele teistele – 10€

PS! Sa oled EPSÜ liige, kui oled vahemikus 28.august 2016 kuni täna ära maksnud EPSÜ liikmemaksu ja täitnud uuesti liikmestaatust kinnitava ankeedi (täpsem info EPSÜ kodukalt).
Osalustasu maksa EPSÜ kontole: EE742200001120119456, selgituseks nimi, kelle pilet tasutakse ja EPSÜ-REPSÜ (nt: Kadri Raag, EPSÜ-REPSÜ)
Täiega ideaalne oleks, kui maksaksite 20. septembriks tasu ära.

Categories: EPSÜ-REPSÜ