Misasja?! Mis see EPSÜ-REPSÜ on?

EPSÜ-REPSÜ on legendaarne üle-eestiline psühholoogiarebaste ristimisüritus, millest võtavad osa nii Tallinna kui Tartu rebased ja ka vanemate kursuste tudengid. REPSÜ on parim võimalus tutvuda nii teise linna psühhodega kui ka omasid paremini tundma õppida!

 

Pilte eelmise aasta EPSÜ-REPSÜst:

 

Tahan ka nii ägedale üritusele tulla!

See on lihtne! Märgi oma kalendris 20.-21. september punasega, jäta eelneval nädalal mõni õlu ostmata, et see piletirahaks säästa, ja tule 20. septembril Tallinnas Mare maja ette kell 16:00 ning Tartus rongijaama kell 19:50.

Mis edasi saab ja kuhu läheme? Tule ja saad teada! 😉 Garanteerime laupäeva hommikul linnadesse tagasijõudmise!

Palju maksab? EPSÜ liikmetele (kes on ära maksnud sügissemestri tasu 5 € või aastatasu 7 €!) ja rebastele on kuni 16. septembrini 6 eurot, teistele 8 eurot. Alates 16. septembrist kõikidele 10 eurot (hind sisaldab transporti, väikest rebasesnäkki ja non-alkot).

Mida veel teadma peaks?

Anna oma tulekust esimesel võimalusel teada saates e-mail aadressile epsyrepsy@gmail.com ning kirjuta sinna oma nimi, ülikool, kursus ja kontakttelefon. Piletiraha kanna EPSÜ kontole: Eesti Psühholoogiaüliõpilaste Ühendus SWEDBANK 1120119456, selgitusse oma nimi ja EPSÜ-REPSÜ. NB! Soodusperiood on kuni 16.sept!

Võta kindlasti kaasa oma soodustust tõendav dokument, soovi korral ka magamiskott ja -matt ning sotsiaalsed lubrikandid!

 

Kohtume EPSÜ-REPSÜl!

 

Investeerime mälestusesse,

Taavi, Maigi, Mari, Kadri, Agne, Madis, Mari
EPSÜ juhatus

 

Veel on küsimusi? Küsi Sulepea Mari käest – sulepea.epsy@gmail.com või haara koolis EPSÜ juhatuse liikmel varrukast!