15.- 16. juunil kogunevad psühholoogiatudengid taaskord üle Eesti kokku, et psühholoogiast mõelda-rääkida, lõimuda, hängida, puhata ja mängida. Koguneme Soo puhkemajas Tartumaal (mõni kilomeeter Tartust (http://www.soopuhkemaja.ee/).

Kevadkooli teemaks on “Eesti Psühholoogia”. Teema on jätkuks ja lõpetuseks EPSÜ sünnipäeva aastale. Proovime saada üldpildi teadlaste ja praktikute tegemistest, põhilistest suundadest- arengutest ja tulevikuplaanidest.

Esinejate hulgas on näiteks Liina Vahter, Maie Kreegipuu, Jaanus Harro, Jaan Aru. Loengute vahele mahutame nii arutelusid kui ka meelelahutuslikumat ühistegevust.

Lisaks loengutele toimub ka traditsiooni kohaselt Suur Käraja ehk EPSÜ üldkogu, mille käigus otsuseid vastu võetakse ning uus juhatus valitakse. Ootame rohkelt kandidaate ja valijaid! Peatselt ka täpsem info selle kohta.

Kevadkooli pääsmete hinnad on sel aastal järgmised:

Varajane registreerimine kuni 20. mai – EPSÜkad 8€, teised 10€.
Hiline registreerimine 21.mai kuni 3. juuni – EPSÜkad 10€, teised 12€
Alates 4. juuni kuni kohapeal ostes – EPSÜkad 12€, teised 14€

PS! Kiiremad saavad soovi korral endale enne 1. juunit 5 euro eest ka voodikoha soetada, teistel palume kaasa võtta magamiskott ja matt. Sellise korraldusega hoiame pileti hinda madalama. Magamiskotiga toas magamise eest juurde maksma ei pea.

Hinna sees on lisaks muule telkimisplats, võrguplats, batuut ja muidugi ka saun.

Registreerumiseks saada meil aadressile kevadkool@gmail.com, sisuks oma ees- ja perekonnanimi, ülikool, kursus, telefon ja kas soovid voodikohta.

Pileti ostmiseks tuleb sooritada ülekanne:

Eesti Psühholoogiaüliõpilaste Ühendus
1120119456
Swedbank
Selgituseks ees- ja perekonnanimi, Kevadkool 2013

Kevadkooli leiad ka facebookist:

https://www.facebook.com/events/364946576938729/!

Kaunist kevadet,

teie EPSÜ!