Kevadkool tuleb taas! 9.-10. juunil kogunevad psühholoogiatudengid taaskord üle Eesti kokku, et psühholoogiast mõelda-rääkida, lõimuda, hängida, puhata ja mängida. Sel aastal koguneme Soo puhkemajas Tartumaal (mõni kilomeeter Tartust). 🙂


Kevadkooli teemaks on “Teaduslik Teadmine“. Varasemalt on Kevadkoolis teaduse ja pseudoteaduse piire avastatud, sel korral tahame aga mõtlikult teaduse enda sisse vaadata. Miks ja kuidas on teadus kujunenud ja püsima jäänud, milline on tema tõeväärtus? Millised protsessid teadusilmas inimesi mõnikord ebaeetilistele tegudele kallutavad? Milline on statistika jõud tõe välja selgitamisel ning kus läheb piir andmetöötluse ja võltsimise vahel? Kuidas psühholoogia teadusilma sobitub? Millised on tänased väljakutsed, millised on tulevikulootused? Miks psühholoogia ikkagi teadus on ning mida see psühholoogide jaoks tähendama peaks? Nendele ja teistele küsimustele loodame nende kahe päeva jooksul vastust otsida.

Teiste seas on meil sealjuures abiks näiteks TÜ psühholoogiainstituudi juhataja Jüri Allik ja TÜ Loodus- ja tehnoloogiateaduskonna õppeprodekaan Mart Noorma. Loengute vahele mahutame nii arutelusid kui ka meelelahutuslikumat ühistegevust.

Lisaks loengutele toimub ka traditsiooni kohaselt Suur Käraja ehk EPSÜ üldkogu, mille käigus otsuseid vastu võetakse ning uus Kuuspea valitakse. Ootame sel aastal kindlasti eelmisest rohkem kandidaate!

Kevadkooli pääsmete hinnad on sel aastal järgmised:

Varajane registreerimine kuni 20. mai – EPSÜkad 8€, teised 10€.
Hiline registreerimine 21.mai kuni 3. juuni – EPSÜkad 10€, teised 12€
Alates 4. juuni kuni kohapeal ostes – EPSÜkad 12€, teised 14€

Kiiremad saavad soovi korral endale enne 1. juunit 5 euro eest ka voodikoha soetada, teistel palume kaasa võtta magamiskott ja matt. Sellise korraldusega hoiame pileti hinda raskel ajal madalamana. Magamiskotiga toas magamise eest juurde maksma ei pea.
Hinna sees on lisaks muule telkimisplats, võrguplats, batuut ja muidugi ka saun.

Registreerumiseks saada meil aadressile kevadkool@gmail.com, sisuks oma ees- ja perekonnanimi, ülikool, kursus, telefon ja kas soovid voodikohta.

Pileti ostmiseks tuleb sooritada ülekanne:
Eesti Psühholoogiaüliõpilaste Ühendus
1120119456 Swedbank
Selgituseks ees- ja perekonnanimi, Kevadkool 2012

Ühtlasi palume teil osaleda EPSÜ tagasisideküsitluses, mille vastajate vahel loosime välja ühe Kevadkooli pääsme!
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFZ2REh3NzFPVVFGekptQUk4MzNuQnc6MQ

Teie EPSÜ