Mis nimelt? 25. EFPSA Kongress: „Follow your dreams. Make life happen.“

 

Ehk European Federation of Psychology Students’ Association’i (www.efpsa.org) poolt korraldatud iga-aastane suurejooneline kongress, kuhu tulevad kokku psühholoogiatudengid ligemale 30 eri Euroopa riigist!
See on nädal täis teemakohaseid psühholoogiaalaseid interaktiivseid loenguid, seminare ja workshop’e, mida viivad läbi erinevad professorid kõikjalt Euroopast. Ning loomulikult ei puudu igast päevast ka mõni huvitav ja lõbus sotsiaalne tegevus või tore programm! 🙂

Millal? 8.-15. mai 2011

Kus toimub? Poola, Borowice (asub Jelenia Góra lähedal).

Palju maksab ühele osalejale? Osavõtutasu on 210 EUR (sisaldab osavõttu kongressi programmist, ööbimist ja toitlustamist)+ transpordikulud.

Registreerumine
Registreerida saab 1.dets.- 20.jaan. 2011!

– Kui oled EPSÜ liige, on esimene samm EFPSA Kongressile pääsemiseks juba tehtud!
– Teine samm: täida registreerimisvorm, klikates http://registration.efpsa.org/

Rohkem informatsiooni leiab EFPSA Kongressi koduleheküljelt: http://congress2011.efpsa.org/

Ja kuna läbi EFPSA Kongressi avaneb suurepärane võimalus osutuda valituks järgmiseks Eesti Member Representative’ks (ehk EPSÜ esindajaks EFPSAs), tuleks sellele positsioonile kandideerimissoovi korral kirjutada lisaks ka vastav motivatsioonikiri aadressile evelyntamme@gmail.com (viimane tähtaeg 20. jaanuar)!

Samale meilile ehk Evelyn Tamme (EFPSA Member Representative’i) poole võib julgesti pöörduda ka muude tekkinud küsimuste korral! 🙂

Categories: EPSÜ