EFPSA KONGRESS 2006!

Tahad saada endale uusi sõpru, tuttavaid? Uusi teadmisi ja kogemusi? Veeta terve nädal Euroopa psühholoogiatudengitega? Või hoopis Tshehhi mägede lõõgastavat loodust nautida?

Mõni teist on ehk kuulnud või nдinud plakatit, et 30.04 kuni 7.05 on Tshehhis Spindleruv Mlyn’i mägedes toimumas EFPSA 20. kongress teemal „SHARING ONE WORLD”. Kes veel näinud ei ole, siis tuleb kiiremas korras lipata osakonna stendi juurde!

Võimalus kohtuda teiste maade psühholoogiatudengitega; samuti toimuvad loengud, seminarid, peod, ekskursioonid.

Igale EFPSA liikmesriigile on garanteeritud 7 kohta. Registreerimiseks aega 24. veebruarini. Kui soovijaid rohkem kui 7, siis on võimalus kandideerida 24. märtsini kohtadele, mis teistel riikidel üle jäid.
Osavõtumaks kuni 31. märtsini 180 eurot, mis viimaste uudiste järgi langeb. Seega tegemist on esialgsete andmetega.

Rohkem informatsiooni lehekьljelt www.efpsa20c.org.
Kui on mõni kahtlus, midagi kripeldab ja ei julge kohe registreeruda, võta minuga ühendust. Võin rääkida oma eelmise aasta kogemustest ning samuti aidata nõu ja jõuga lennupiletite või ükskõik mis muu transpordivahendi piletite ostmisel.

Nii et… kõik kellel plaanis või soov kongressile minna.. võtke minuga ühendust aadressil merleha@ut.ee  või m_havik@yahoo.com.  Eelise annab aktiivne osalemine EPSÜ või EFPSA tegemistes.

Sellest saab kindlasti üks meeldejäävamaid kogemusi 😉

Categories: vanasait

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder